למה נועד וילון גלילה האפלה ואיך ניתן להוזיל אותו

וילון גלילה מסוג זברה הינו אחד הדגמים הכי פופולריים למשרדים ובצדק. יחד עם זאת, לא תמיד הוא יתאים ולמרות שמחירו מאוד נוח, ישנם מקרים שבהם עדיף לבחור וילון גלילה האפלה. נסביר בקצרה למה נועדו ווילונות מהסוג הזה וגם איך ניתן להוזיל אותם, אך מבלי להסתפק בפתרון מסוג פחות איכותי. לרשותכם באתר גלילה מגוון פתרונות, בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם, למפתחים רגילים, סטנדרטיים או גדולים ורחבים במיוחד.

חסימה מלאה של האור ופרטיות

אחת הסיבות המרכזיות לכך שאנשים בוחרים וילון גלילה האפלה היא כאשר יש צורך לחסום בצורה מלאה את האור שמגיע מבחוץ. סיבה נוספת ולא פחות חשובה היא הצורך לקבל פרטיות. זה מתאים בשלל מקרים, למשל:
  1. חדרי ישיבות – כאשר עורכים ישיבה ובמהלכה רואים סרטוני תדמית או מצגות ממוחשבות, בעזרת ההאפלה מנטרלים את הסנוור החיצוני.
  2. הצללה ביתית – בחדרים בבית שמקבלים אור שמש ישירה בשעות לא נוחות ניתן להיעזר בווילון הזה למטרה כפולה. ההאפלה מפחיתה או הסנוור מהשמש וגם מפחיתה את הוצאות המיזוג. זה מתאים במיוחד כאשר חלונות סמוכים מכניסים שמש לא ישירה.
  3. פרטיות בחדר השינה – כאשר בחדר השינה ישנו חלון גדול או חלונות גדולים, ווילונות גלילה האפלה מספקים את הפרטיות הרצויה בשעת הצורך.
  4. הווילון מתאים גם לאולמות כנסים, חדרי הרצאות ובסגירת מרפסות שפונים למזרח.

איך להוזיל וילון גלילה האפלה

וילון איכותי מהסוג הזה יוכל לשמש אתכם לאורך זמן ולספק האפלה והצללה מלאים. כאשר דנים בסוגיה של הוזלה, לא מומלץ לבחור וילון מבד מאיכות ירודה. מה שכן ניתן לעשות במקרים מסוימים זה לבחור ווילון בעל מנגנון ידני ולא חשמלי. מנגנון מהסוג הזה מוזיל את המוצר המוגמר במידה ניכרת. זה מתאים במיוחד כאשר הווילון לא מכסה על חלונות גדולים מאוד או כאשר לא מתקינים הרבה ווילונות נפרדים. במידה והווילון גדול ויחסית כבד, כדאי מטעמי נוחות לבחור וילון גלילה האפלה עם מנוע חשמלי. המנוע עם שלט או מפסק מאפשר הרמה או הורדה של כל הווילונות בין רגע. וילון גלילה האפלה
רשומה זו פורסמה בבלוג ומתוייגת כ.
15 ש"ח הנחה מיידית !
משתלם לשמור על קשר